DBL Nizozemsko | 2024 Basketbalovy TabulkyOdehrané hryVýhraProhra%Body proBody protiBodySoučasná forma

DBL Nizozemsko

DBL Netherlands je zkratka pro holandskou basketbalovou ligu. Je to profesionální basketbalová liga v Nizozemsku. Liga se dříve jmenovala Eredivisie, ale v roce 2021 ji nahradila belgicko-nizozemská BNXT liga. Kromě DBL má liga také několik menších divizí a juniorskou divizi. Tento článek se zaměřuje na aktuální stav nizozemské basketbalové ligy. Další informace o DBL naleznete v seznamu níže.

DBL je profesionální basketbalová liga v Nizozemsku. Aktuální sezóna je sezóna 2021/2022. V lize soutěží jedenáct týmů, včetně Yoast Utd, Donar Groningen, BAL Weert, Zwolle a OVV. Výsledky, zápasy a statistiky DBL lze nalézt na oficiálních stránkách ligy. V tabulce níže jsou uvedeny nejnovější výsledky zápasů a rozlosování ligy. Pro každý tým vám statistiky ukáží pořadí zápasů a výsledky. Například Den Bosch vyhrál osm domácích zápasů, Den Helder sedm prohrál a Leiden vyhrál všech osm zápasů venku.

Existuje několik způsobů, jak sledovat DBL. Můžete si například prohlížet aktuální výsledky a dostávat upozornění o každé hře v reálném čase. Pokud máte oblíbený tým, můžete také sledovat výsledky všech předchozích her. Můžete se také podívat, čeho DBL dosáhla za poslední měsíc. Kromě toho můžete sledovat DBL na sociálních sítích sledováním jejich oficiálních účtů na Facebooku, Twitteru a YouTube.